Kontaktinfo samt hvem spørger man om hvad....

 

Bestyrelsen: Bestyrelsen@vejlerideklub.dk

 

Daglig leder (Gunnild) og Stalden: Info@vejlerideklub.dk 

Gunnild mobil  25117892

 

Elevskolen: Elevskolen@vejlerideklub.dk 

 

Elevskolepart: Part@vejlerideklub.dk (mail virker ikke endnu)

 

Stævneudvalget: Staevne@vejlerideklub.dk

Alt vedr. officielle stævner hos Vejle Rideklub

 

Sponsorudvalget: Sponsor@vejlerideklub.dk 

Kontakt vedr. sponsorater til Vejle rideklub

 

Bogholder: Vejlerideklub.bogholderi@gmail.com

Ekstern bogholder